V soboto gostuje v Zalogu CRVENA ZVEZDA

V prvi tekmi 2.dela IHL lige, Skupine A, kamor se po 1.delu tekmovanja uvrstijo najboljše štiri ekipe Slovenske skupine, ter najboljši ekipi Južne skupine, tokrat gostuje znamenit nasprotnik, ekipa beograjske Crvene Zvezde.

Beograjčani, kateri so v preteklosti že dvakrat osvojili ligo IHL is so v zadnjem obdobju tudi večkratni prvak Srbije, so v svoji predtekmovalni skupini osvojili 2.mesto, takoj za hrvaško ekipo KHL Sisak. “Zvezdaši” so se kot tradicionalen nasprotnik naših članov, okrepljen s tujimi igralci, večkrat pokazali kot zelo kvaliteten in trd nasprotnik, kateri so pogosto odnašali točke iz Zaloga.

Vendar imajo tudi naši fantje svojo računico v tej tekmi, saj ob osvojitvi 1.mesta v Slovenski skupini, dobro pripravljeni in z optimizmom pričakujejo sobotni dvoboj, kateremu bo sledil krajši premor, zaradi nastopa Slovenske mladinske reprezentance U20 na SP v Estoniji, kjer bodo nastopili tudi trije igralci(Beričič, Černe, Skerlep) naše Članske in ekipe U19.

Tekma se bo pričela ob 19.15 uri,

vljudno vabljeni!!!