Vse najboljše Mitja!

V teh dneh, ravno v času končnice, naš dolgoletni član praznuje svoj zavidljiv jubilej.

Iskrene čestitke ob tvojem 60. rojstnem dnevu! Ob tej priložnosti ti želimo izraziti globoko spoštovanje do tvojega dolgoletnega članstva v našem klubu. Tvoj prispevek k razvoju kluba in tvoja zvestoba sta neprecenljiva.

Ob pogledu nazaj na vso tvojo klubsko “kilometrino” in nepozabne trenutke, ki si jih delil z nami ob ledu v Zalogu ter po širši hokejski okolici, smo hvaležni, da te imamo med nami. Tvoje izkušnje, znanje in strast do hokeja so pustili neizbrisen pečat v naši članski ekipi, predvsem pa celotnem klubu.

Želimo ti obilo zdravja, sreče in veselja v prihajajočih letih. Naj bo tvoje življenje polno novih izzivov, smeha in ljubezni. Hvaležni smo, da smo lahko del tvoje hokejske poti in upamo, da bomo še dolgo skupaj ustvarjali nepozabne trenutke na ledu.

Naj ti tvoj jubilejni rojstni dan prinese veliko radosti, obkrožen s prijatelji, družino in ljubljenimi. Čestitke še enkrat in upamo, da bomo še naprej soustvarjali zgodbo našega kluba skupaj.