Člani v Kranj po polfinale DP

Jutri, v četrtek bodo naši Člani gostovali v Kranju, kjer si bodo z zmago skušali prislužiti 3 točke, katere jih ob ugodnem razpletu nadaljevanja DP, peljejo v letošnjo končnico tega tekmovanja.

Naši Člani tako jutri ob 18:00 uri gostujejo pri neposrednem tekmecu za uvrstitev v tako želeni polfinale, kamor je neposredno že uvrščena SŽ Olimpija, tja pa sta se uvrstili tudi ekipi Acroni Jesenic, katera je trenutno vodilna, ter trenutno drugo uvrščena ekipa HK Celja. Edina neznanka je tako le še četrta ekipa, kar bo pa znano šele po odigrani zaostali tekmi med ekipama HK Triglava ter Acroni Jesenicami, katera tekma bi morala biti odigrana septembra.

Naši pričakujejo tekmo dobro pripravljeni, predvsem pa sproščeni in neobremenjeni.

Zato jim vsaka podpora s tribune pride še kako prav!