V Beogradu tokrat boljša Crvena Zvezda

Našim članom je v drugi tekmi polfinala po dveh tretjinah kazalo dobro, vendar na koncu vseeno priznali premoč Crveni Zvezdi.

Člani se z dolge poti v Beograd vračajo s porazom. Tekma v lično prenovljeni dvorani Pionir se je začela po željah domačinov, ki so zadeli prvi že v  2. minuti tekme, vendar so jim naši fantje kaj kmalu vrnili in nekoliko kasneje, natančneje v 9. minuti tudi povedli z 2:1 a sta žal bila to edina zadetka naše ekipe na tej tekmi.

V drugem delu, se kljub nekaj lepim priložnostih naših,  rezultat ni spremenil.

V zadnji tretjini je pa nekaj nediscipline v igri in posledične izključitve, katere so rezultirale v dveh zaporednih zadetkih domačinov. Naši so v zaključku tekme poskušali z igro brez vratarja, vendar neuspešno, saj so prejeli celo zadetek v prazna vrata za končnih 4:2.

Serija pa se sedaj ponovno seli v zaloško dvorano, kjer bomo v torek ob 19 uri, skupaj ponovno iskali pot do druge zmage v seriji na tri zmage.