Po 17. oktobru končno tekma v zaloški dvorani!

Zaradi razglašene pandemije Covid-19, so morali naši člani večino svojih treningov in tekem v tej sezoni “oddelati” v dvorani Tivoli, danes pa bodo po dolgih 5 mesecih lahko končno odigrali tekmo na domačem ledu, na žalost brez prisotnosti gledalcev.

Danes se bo namreč ob 19. uri pričela 2. tekma polfinala lige IHL, kjer se za finalno vstopnico borita gostujoča ekipa HK MK Bleda, katera je po rednem delu osvojila 2. mesto, ter naši člani, kateri so bili po rednem delu tretji.

Prva tekma tega polfinala v torek na Bledu, se je končala z zmago domačinov s 3:1, kateri tako v seriji na tri zmage vodijo 1:0. Naši imajo tako doma priložnost, da danes serijo izenačijo.

V drugem polfinalnem paru se merita prvouvrščeni po rednem delu, ekipa HK Triglav iz Kranja, ter ekipa Celja, katera je v četrtfinalu izločila ekipo HD Jesenice Mladi.